Kodulehe hooldus: Mis see endas peidab?

Kodulehe hoolduse raames pakume ettevõtetele kõikehõlmavat tuge kodulehe igapäevasel toimimisel. Regulaarselt uuendame kodulehe tarkvara ning teeme vajaduspõhiseid muudatusi sisus vastavalt kliendi soovidele. Oleme usaldusväärne veebipartner, keda võib alati pöörduda igasuguste kodulehega seotud murede korral, alustades väiksematest ülesannetest, nagu ettevõtte kontaktandmete muutmine, kuni fotosessioonide korraldamise ja sisutekstide koostamiseni.

Miks kaaluda kodulehe haldus- ja hooldusteenust?

Eelkõige pakub see teenus kodulehele kõrgemat turvalisust ja mugavust kodulehega seotud küsimuste korraldamisel.

Uuendamata tarkvaraga kodulehed muutuvad haavatavaks viiruste ja pahatahtlike isikute rünnakutele, mis võib kaasa tuua klientide isikuandmete lekke ning ettevõtte maine kahjustumise. Samuti võib juba mõjutatud kodulehe taastamine osutuda kulukaks protsessiks.

Kodulehe haldus- ja hooldusteenus võimaldab klientidel saata meile e-kirja soovitud muudatuste tegemiseks kodulehel. Kuigi meie poolt loodud kodulehed on kasutajasõbralikud, võib tavakasutajal olla keeruline hallata kodulehe igapäevaseid ülesandeid. See võib tähendada, et isegi väikesed muudatused võivad võtta klientidel tunde ning tulemus ei pruugi vastata ootustele.

Sageli tekivad ettevõtetes probleemid, kui vahetuvad turundus- või sekretariaaditöötajad, kes vastutavad kodulehe sisu haldamise eest. Uue töötaja koolitamine ja juhendamine on ressursimahukas ettevõtmine.

Kuidas mõjutab see rahalist olukorda?

Kodulehe hoolduse hind sõltub kodulehe tarkvara uuendamise sagedusest, soovitud reageerimiskiirusest ja tööde mahust.

Klientide kokkuhoid avaldub peamiselt kolmes komponendis:

  1. Otsene tööaeg – säästame aega, mis muidu kulub ettevõtte töötajatel kodulehe haldamisele, ning hilisemal täpsustamisel, näiteks teksti küljendamata jätmise või valede piltide suuruste korral. On ettevõtteid, kes on haldusteenust kasutades suutnud vältida täiendava töötaja värbamist.
  2. Kvaliteetsemad tulemused – tegeleme kodulehtede haldamisega igapäevaselt, omame erinevaid veebispetsiifilisi oskusi ja laia koostööpartnerite võrgustikku, et pakkuda kiireid ja mugavaid lahendusi.
  3. Kahju ärahoidmine ettevõtte maine ja imagoga seotud rünnakute korral. Kuigi 100% kõiki turvariske ei saa välistada, parandab regulaarne kodulehe hooldus oluliselt kodulehe kaitsevõimet levinud rünnakute vastu. See vähendab riski, et kodulehe kaudu lekivad väärtuslikud isikuandmed, peatub kodulehe sihtotstarbeline töö ning ära jäävad täiendavad kulutused kodulehe taas töökorda viimiseks.

Millised sammud tuleks ette võtta, et selgitada välja, kas püsihaldus on vajalik?

Kodulehe tellija peaks kriitiliselt hindama, kui oluline on ettevõttele kodulehe pidev kättesaadavus ja kui võimeline ettevõte ise kodulehe haldamisega toime tulema. Tihti soovitakse kõike ise teha, kuid kas selleks on ka reaalselt võimekust ning kas see on kõige kuluefektiivsem lahendus?

Meie kogemus näitab, et tänu kodulehtedele spetsialiseerumisele oleme ettevõtetele kuluefektiivne lahendus kodulehe igapäevasel opereerimisel.

Kuidas leida endale sobiv teenusepakkuja?

Esmalt peab ettevõttel olema teenusepakkujaga hea klapp – suhtlemine on hea koostöö alus. Teisalt on oluline, et teenust pakkuv ettevõte oleks piisavalt suur, et suudaks pakkuda laia spektrit teenuseid ning olla kodulehe partneriks ka töötajate lahkumisel või haigestumisel. Üldjuhul ei soovi keegi teha ümber teiste poolt tehtud tööd ja selle eest vastutada. Seetõttu pakume haldus- ja hooldusteenust üldjuhul vaid meie poolt loodud kodulehtedele.

Mida pakume meie?

Pakume ettevõtetele partnerlust kodulehtede hooldamisel ja igapäevasel haldamisel. Haldus- ja hooldusteenuse hind sõltub kodulehe tarkvara uuendamise sagedusest, soovitud reageerimiskiirusest ja tööde mahust. Iga ettevõte ja iga ettevõtte vajadused on erinevad, seega lepitakse teenuse ulatus kokku iga ettevõttega eraldi.

Teist artiklit kodulehe halduse kohta saate lugeda siit: https://pilvepank.ee/kodulehe-haldus-kellele-ja-miks/

Kodulehe hoolduse hinnad leiate lingilt https://pilvepank.ee/#hinnad

Võta ühendust

Helista meile või täida allpool olev vorm ära ja võtame Teiega ise ühendust. Meie eesmärk on vastata kõikidele kirjadele 24 tunni jooksul.